Komentāri

Šajā drēgnajā dienā vairāk nekā tūkstotis aktīva dzīves veida piekritēju kopīgi vingroja Rīgas Olimpiskajā centrā.

Otro gadu tika rīkota tradicionālā Nike Treniņu diena, kurā lielākoties piedalās daiļā dzimuma pārstāves, taču kārtīgi izvingroties bija sanākuši arī daudz puišu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Treniņu diena – ir plašs fitnesa, vingrošanas un aerobikas pasākums, ar plašu, daudzveidīgu programmu visas dienas garumā. Profesionālu pašmāju un ārzemju treneru vadībā dalībnieki varēja izmēģināt spēkus gan uz lielās skatuves piedāvātajās nodarbībās, gan aktivitātēs īpaši izveidotā funkcionālajā zonā.

Bez dažādām fiziskām aktivitātēm, Treniņu dienas dalībnieki varēja arī pārbaudīt veselību un konsultēties ar sporta un pareiza uztura speciālistiem.

Foto

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl