Komentāri

Svētki daudziem diemžēl būs jāpavada ne mājās, bet gan ārstējoties. Tieši tāpēc Dakteri klauni ir ir kā svaiga gaisa malks. Viņi agrā piektdienas rītā ieradušies viesos raidījumā “900 sekundes”!

Paši klauni atzīst, ka bērni visvairāk gaida pārsteigumu, prieku un smaidu. “Mēs palīdzam viņiem atraisīties,” stāsta klauni. Savukārt vaicāti, par ko bērni visvairāk smejas, klauni saka – “laikam paši par sevi, mēs viņiem tikai palīdzam”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl