VIDEO! Dainu kalna pakājē daudzina sauli, krāso olas un sit podus

Komentāri

Tie, kuri otrās Lieldienas vēlējās svinēt pagāniskās tradīcijās, varēja doties uz Turaidu. Dainu kalnu pakājē ar dziesmām tika daudzināta saule, krāsotas un ripinātas olas un sisti podi. Nedaudz skumīgu pasākumu padarīja sēru vēsts – mūžībā aizgājis Dainu kalna akmens skulptūru autors, tēlnieks Indulis Ranka.

Lieldienu pasākums Turaidas muzejrezervātā notiek jau daudzus gadus, apmeklētājiem piedāvājot jestras izklaides latviskā stilā. Arī šogad iedzīvotāju interese par pasākumu bija liela – tostarp šūpoles un olu krāsošanu iemēģināja arī ārzemju tūristi. Atraktivitāte, kurā piedalījās pilnīgi visi, bija olu vārīšana kopīgā katlā. Savukārt bērni ar lielu sajūsmu piedalījās rotaļās un spēlēs, tostarp olu ripināšanā.

Svinības skumīgākas padarīja tas, pāris dienas pirms savas 83 dzimšanas dienas mūžībā aizgājis Turaidas muzejrezervāta Dainu kalna un Dziesmu dārza izveidotājs, tēlnieks Indulis Ranka.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl