Komentāri
VIDEO: Bērni atsakās no konfektēm, lai ziedotu labdarībai
FOTO: LETA

Bērni ir gatavi atteikties no kārumiem, ja viņi šādi var palīdzēt kādam citam bērnam. Tā noskaidrojās eksperimentā, kuru organizācija Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija veica vienā no Rīgas sākumskolām. Piedāvājot bērniem izvēlēties starp saldumiem un ziedošanu, izrādījās, ka 8 no 10 bērniem izvēlas ziedot.

”Mēs noskaidrojām, ka ziedot ir cilvēka dabā,” secināts eksperimenta noslēgumā. Saldumu testa gaita un dalībnieku reakcija tika fiksēta video. Šādā veidā organizācija cer atgādināt cilvēkiem par ziedošanas dabiskumu ikdienas situācijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērni tāpat kā koki neizaug kampaņas ietvaros. Viņiem ir nepieciešamas rūpes un gādība katru dienu. Regulārs ziedojums ir īpašs veids, kā sniegt bērnam dzīvi ģimenē. Pateicoties regulārajiem atbalstītājiem, SOS bērnu ciemati ik dienas var nodrošināt ģimeni, ēdienu un pajumti bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl