Komentāri
VIDEO: Bērni atsakās no konfektēm, lai ziedotu labdarībai
FOTO: LETA

Bērni ir gatavi atteikties no kārumiem, ja viņi šādi var palīdzēt kādam citam bērnam. Tā noskaidrojās eksperimentā, kuru organizācija Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija veica vienā no Rīgas sākumskolām. Piedāvājot bērniem izvēlēties starp saldumiem un ziedošanu, izrādījās, ka 8 no 10 bērniem izvēlas ziedot.

”Mēs noskaidrojām, ka ziedot ir cilvēka dabā,” secināts eksperimenta noslēgumā. Saldumu testa gaita un dalībnieku reakcija tika fiksēta video. Šādā veidā organizācija cer atgādināt cilvēkiem par ziedošanas dabiskumu ikdienas situācijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērni tāpat kā koki neizaug kampaņas ietvaros. Viņiem ir nepieciešamas rūpes un gādība katru dienu. Regulārs ziedojums ir īpašs veids, kā sniegt bērnam dzīvi ģimenē. Pateicoties regulārajiem atbalstītājiem, SOS bērnu ciemati ik dienas var nodrošināt ģimeni, ēdienu un pajumti bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl