VIDEO: atskats uz Labestības dienā paveikto

Komentāri

106 733 eiro – tik lielu summu svētdien, 29. maijā, izdevās savākt desmitajā Labestības dienas akcijā, kas šoreiz notika sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu.

Ar šo naudu varēs palīdzēt četriem bērniem, kā arī īstenot sen lolotu bērnu, vecāku un mediķu sapni par jaunu, modernu un funkcionāli pareizi aprīkotu rotaļu rehabilitācijas laukumu Gaiļezerā, kur bērni varētu justies droši, paši piekļūt un darboties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērnu ārstēšanai bija nepieciešami vairāk nekā 70 000 eiro, par kuriem trīs bērniem veiks operācijas Vācijā, bet vienam no bērniem varēs nodrošināt atbilstošas ortozes. Pārējie līdzekļi tiks novirzīti laukuma izveidei.

Plašāk stāsta Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl