VIDEO atskats! Maratonā sestdien piedalījies rekordliels bērnu skaits

Komentāri

Visas sestdienas garumā 11. novembra krastmalā notikuši Lattelecom Rīgas maratona skrējieni bērniem. Kopumā bērnu distancēs reģistrējušies rekorddaudz jauno skrējēju – 8500 bērnu. Lietusgāze gan atturējusi dažus no starta, bet lielāka daļa skrējēju tomēr šodien paveica savus pirmos startus.

Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienā vispopulārākās bija īsas – 200, 400 un 800 metru – distances.  Tajās sestdien, 14. maijā, piedalījušies vairāk nekā 5900 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz 3,6 kilometru distanci bija reģistrējušies 1600 cilvēku. Lietaino laika apstākļu dēļ uz starta izgāja vien daži simti.

Taču kopumā organizatori ar prieku atzīst, ka bērnu skrējienu pasākumos dalībnieku skaits gadu no gada pieaug, un šogad sasniegts jauns rekords, jo Rimi bērnu dienā kopumā bija reģistrējušies 8,5 tūkstoši jauno skrējēju.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl