Komentāri

Šorīt noslēdzies diennakti ilgušais ātruma kontroles maratons, kura laikā policija noformējusi šoferiem 408 protokolus.

Tas ir gandrīz divreiz vairāk nekā ikdienā, kad tiek pieķerti nedaudz vairāk nekā 200 ātruma pārkāpēju. Šāds masveida policijas reids notika vienlaicīgi visā Eiropā un tā laikā pastiprināta uzmanība tika pievērsta atļautā braukšanas ātruma ievērošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Satiksmes uzraudzības biroja priekšniece Vineta Mistre šorīt “900 sekundēm” atzina, ka situācija šogad uz ceļiem bijusi labāka nekā pērn.

Tikmēr uzņēmuma Latvijas valsts ceļi veiktie vidējā braukšanas ātruma mērījumi liecina, ka pēdējo triju gadu laikā ir samazinājies to autovadītāju īpatsvars, kas izvēlas braukšanas ātrumu virs 90 kilometriem stundā. Ja 2014. gadā tādu bija puse no visiem autovadītājiem, tad pērn jau tikai 46%.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl