Komentāri

Šorīt noslēdzies diennakti ilgušais ātruma kontroles maratons, kura laikā policija noformējusi šoferiem 408 protokolus.

Tas ir gandrīz divreiz vairāk nekā ikdienā, kad tiek pieķerti nedaudz vairāk nekā 200 ātruma pārkāpēju. Šāds masveida policijas reids notika vienlaicīgi visā Eiropā un tā laikā pastiprināta uzmanība tika pievērsta atļautā braukšanas ātruma ievērošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Satiksmes uzraudzības biroja priekšniece Vineta Mistre šorīt “900 sekundēm” atzina, ka situācija šogad uz ceļiem bijusi labāka nekā pērn.

Tikmēr uzņēmuma Latvijas valsts ceļi veiktie vidējā braukšanas ātruma mērījumi liecina, ka pēdējo triju gadu laikā ir samazinājies to autovadītāju īpatsvars, kas izvēlas braukšanas ātrumu virs 90 kilometriem stundā. Ja 2014. gadā tādu bija puse no visiem autovadītājiem, tad pērn jau tikai 46%.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl