VIDEO: ALA stipendija palīdzēs piepildīt kādas četru bērnu ģimenes sapņus

Komentāri

Amerikas Latviešu apvienības (ALA) stipendiju šodien saņēma arī Laizānu ģimene no Tērvetes. Vecākiem tas bijis pārsteigums, bet bērniem – prieks par to, ka Ziemassvētku dāvanu laiks šogad sāksies jau rudenī ar sen lolotu sapņu piepildīšanu.

Ilze un Gints par iespēju saņemt stipendiju uzzināja no paziņas. Sākotnēji nebija pārliecības, vai vispār pretendēt un sūtīt pieteikumu, jo līdz šim ar visu tikuši galā paši saviem spēkiem. Taču pēdējā vakarā nolemts pretendēt tieši bērnu dēļ – trīs meitenes un nu arī mazais brālītis katrs sapņo par saviem hobijiem, taču pagaidām tos visus piepildīt nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecāko māsu interesē arī mākslas nodarbības. Bet vidējā māsa jau pagājušajos Ziemassvētkos salavecim lūgusi uzdāvināt kokli. Tagad arī šis sapnis piepildīsies. 320 eiro stipendija divu gadu garumā ļaus arī pabeigt sen iesākto remontu vienā no bērnu istabām.

Viens no aspektiem, ko Amerikas Latviešu apvienība un Bērnu fonds nopietni izvērtē, piešķirot stipendijas, ir ģimenes latviskā dzīves ziņa un patriotisma gars. Tieši Laizānu ģimeni vietējās iestādes izcēla kā vienus no aktīvākajiem un pozitīvākajiem novada piemēriem.

Piešķirto stipendiju ģimene joprojām sauc par laimestu loterijā un priecājas, ka nekautrējās savu veiksmi izmēģināt.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl