VIDEO: Ādažos notiek vērienīgas NATO mācības

Komentāri

Ādažos sākušās vērienīgo mācību Sudraba Bulta aktīvā fāze, kurā piedalās 2100 karavīru – gan no Latvijas, gan Dānijas, Kanādas un citām NATO valstīm. Šoreiz mācībās iesaistīts arī iespaidīgs skaits zemessargu, kuriem darbs ar ārvalstu militārajiem speciālistiem būs kā iespaidīgs treniņš un iespēja uzlabot zināšanas.

Militārās mācības Ādažu poligonā un tam pieguļošajā apvidū sākās jau 14. septembrī, tomēr no šodienas sāksies aktīvā fāze – tas nozīmē, ka kaujinieki dosies poligonā izpildīt dažādus kaujas uzdevumus, vadoties no iepriekš izveidota scenārija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starptautiskajās mācībās, kurās piedalās Latvijas, ASV, Dānijas, Kanādas, Lielbritānijas un Vācijas armijnieki, uzsvars tiek likts uz savstarpēju sadarbību un izglītošanos.

Skaties foto:

 

Mēs ļoti ceram šeit iegūt jaunas prasmes, sadarbojoties ar karavīriem no citām valstīm. Esam ieradušies šeit ar saviem bruņotajiem transportlīdzekļiem. Kopā ar pašmāju un ārzemju militārajiem profesionāļiem, mācīsies arī 600 zemessargi.

Līdz ar mācību aktīvo fāzi, Ādažu apkārtnes iedzīvotājiem jārēķinās ar īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

Skaties video:

Lasi vēl