Komentāri

Lai gan partija Vienotība solījusi vairāk rūpēties par pensionāriem, pirmdien, 15. februārī, partijas līderi Solvitu Āboltiņu un jauno labklājības ministru Jāni Reiru, kuri bija ieradušies uz Pensionāru federācijas sēdi, – Latvijas seniori sagaidīja skeptiskā noskaņojumā. 

Vienotības līdere Āboltiņa uzrunā izklāstīja valdības kopīgās prioritātes, bet pēc sēdes sacīja, ka viņas vadītā partija centīšoties meklēt risinājumus pensionāru problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solvita Āboltiņa:

Ir ļoti svarīga, lai kaut cik skarba ir tā kritika pret politiķiem, ir svarīgi, lai politiķi viņus uzklausa, un arī mēģinātu rast konkrētus risinājums.

Sanākušie pensionāri pēc sēdes gan pauda neticību tam, ka Vienotība, kas ilgstoši vadījusi valdību, tagad vairāk rūpēsies par senioriem. “Tas tak ir smieklīgi, kas viņiem liedza 10 gadus to darīt?” tā komentē seniore Rita Bormane.

Foto

Video

VIDEO: Āboltiņa izmēda par mazajām pensijām piketēt sanākušos pensionārus

Vienotības līdere Solvita Āboltiņa pensionāru piketā augusta beigās par pensiju indeksāciju izcēlusies ar visai interesantu uzvedību – pensionāriem kliedzot saukļus, S. Āboltiņa, soļojot garām ceļā uz Saeimas namu, viņiem kliedza pretī.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl