Komentāri

Uz ierosinātu disciplinārlietu pamata no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) šogad atbrīvoti 10 darbinieki – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja vadītāja Ilze Cīrule.

Šodien aprit gads, kopš Cīrule stājusies VID vadītājas amatā. Saistībā ar viņas darbu viena no visskaļāk izskanējušām lietām ir strīds ar sludinājumu portālu “SS.lv” par darījumu informācijas sniegšanu, īpaši autotirgū. VID vadītāja norāda, ka šobrīd notiek darbs, lai varētu atklāt un sodīt visus negodprātīgos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Problēmas bijušas arī VID iekšienē – šogad uz ierosināto disciplinārlietu pamata no darba atbrīvoti 10 darbinieki, apliecina Cīrule. Viņa norāda, ka korupcijas risku kontrole pašā VID ir nepārtraukts process, taču nevienu nav iespējams atbrīvot tikai uz aizdomu pamata. Korupcijas risks pastāvēs visu laiku, atzīst dienesta vadītāja.

Intervija ar Ilzi Cīruli

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl