VID skaidro, kas ir gājēju ietve un kur tā atrodas

1 komentārs

“Rūpējoties par to, lai kājas vienmēr sausas un kauli veseli, aicinām izmantot gājējiem labiekārtotu ietvi, kas, salīdzinot ar ceļa mērošanu pa pļavas taku, prasa nedaudz vairāk laika – pusotru minūti,” savā Facebook vietnē aicina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji. Šis aicinājums izskan pēc tam, kad saņemtas VID apmeklētāju sūdzības par slideno un bīstamo ceļu, kas ved uz VID ēku.

Kur atrodas ietve? – skaidro VID

Gājēju ietve sākas no Rusova un Ķīšezeru ielu krustojuma un turpinās paralēli Ķīšezera ielai (attēlā redzamais ceļš nav gājēju ietve). Tā ir asfaltēta un Latvijas ziemas mainīgajos laika apstākļos tiek regulāri kaisīta ar sāli. Gājēju ietves sakumā ir uzlikta virziena norāde, ka ejot pa ietvi var ar to kā nokļūt uz VID ēku, norāda dienesta pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Atgādinām, ka pļavas taka atrodas uz privātas zemes, līdz ar ko to neapsaimnieko VID. Tāpat ir uzrunāts zemes īpašnieks, lūdzot liegt piekļuvi īpašumam un taciņai, jo iestaigātā taciņa netiek kopta un pat dažkārt bīstama, tomēr pagaidām zemes īpašnieks neveic nekādus īpašuma ierobežojuma darbus, kā rezultātā daudziem rada vēlmi ceļu uz un no ēkas mērot pa taku, kas dažkārt ir ļoti nepiemērota tam, lai pa to pārvietotos,” teikts VID izplatītajā paziņojumā Facebook.

Foto – Bez Tabu skatītāji sašutuši par slideno taciņu:

Video!

TOP komentāri

 • gājējs
  0 0 0

  gājējs

  Vajadzēja par to domāt, kad cēla jaunu ēku klāja lauka vidū, domājot tikai par tiem, kas pārvietojas ar auto...
  Taka ved no tuvāko divu pieturu, kurās cilvēki kāp ārā, braucot no centra. Kur tad piedāvā tad iet? Pa braucamo Ezermalas ielas daļu, vai?
  Kārtīgs risinājums būtu vai nu izbūvēt celiņu tai vietā, kur tas ir izstaigāts, vai arī izveidot spec autobusa maršrutu: Centrs - VID, kas apstātos pie pašām durvīm. Visi būtu laimīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl