VID skaidro, kas ir gājēju ietve un kur tā atrodas

1 komentārs

“Rūpējoties par to, lai kājas vienmēr sausas un kauli veseli, aicinām izmantot gājējiem labiekārtotu ietvi, kas, salīdzinot ar ceļa mērošanu pa pļavas taku, prasa nedaudz vairāk laika – pusotru minūti,” savā Facebook vietnē aicina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji. Šis aicinājums izskan pēc tam, kad saņemtas VID apmeklētāju sūdzības par slideno un bīstamo ceļu, kas ved uz VID ēku.

Kur atrodas ietve? – skaidro VID

Gājēju ietve sākas no Rusova un Ķīšezeru ielu krustojuma un turpinās paralēli Ķīšezera ielai (attēlā redzamais ceļš nav gājēju ietve). Tā ir asfaltēta un Latvijas ziemas mainīgajos laika apstākļos tiek regulāri kaisīta ar sāli. Gājēju ietves sakumā ir uzlikta virziena norāde, ka ejot pa ietvi var ar to kā nokļūt uz VID ēku, norāda dienesta pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Atgādinām, ka pļavas taka atrodas uz privātas zemes, līdz ar ko to neapsaimnieko VID. Tāpat ir uzrunāts zemes īpašnieks, lūdzot liegt piekļuvi īpašumam un taciņai, jo iestaigātā taciņa netiek kopta un pat dažkārt bīstama, tomēr pagaidām zemes īpašnieks neveic nekādus īpašuma ierobežojuma darbus, kā rezultātā daudziem rada vēlmi ceļu uz un no ēkas mērot pa taku, kas dažkārt ir ļoti nepiemērota tam, lai pa to pārvietotos,” teikts VID izplatītajā paziņojumā Facebook.

Foto – Bez Tabu skatītāji sašutuši par slideno taciņu:

Video!

TOP komentāri

 • gājējs
  0 0 0

  gājējs

  Vajadzēja par to domāt, kad cēla jaunu ēku klāja lauka vidū, domājot tikai par tiem, kas pārvietojas ar auto...
  Taka ved no tuvāko divu pieturu, kurās cilvēki kāp ārā, braucot no centra. Kur tad piedāvā tad iet? Pa braucamo Ezermalas ielas daļu, vai?
  Kārtīgs risinājums būtu vai nu izbūvēt celiņu tai vietā, kur tas ir izstaigāts, vai arī izveidot spec autobusa maršrutu: Centrs - VID, kas apstātos pie pašām durvīm. Visi būtu laimīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl