VID Raimondam Paulam uzrēķinājis nodokļu parādu 14 000 eiro apmērā

2 komentāri
VID Raimondam Paulam uzrēķinājis nodokļu parādu 14 000 eiro apmērā
EDIJS PĀLENS, LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) komponistam Raimondam Paulam uzrēķinājis nodokļu parādu aptuveni 14 000 eiro apmērā, vēsta televīzijas kanāla “RīgaTV 24” raidījums “Uz līnijas”.

Pats komponists raidījumā pauda neizpratni par nodokļu parādu, jo ir pārliecināts, ka no viņa komponēto un daudzviet atskaņoto dziesmu honorāriem nodokļi jau ir samaksāti.

Savukārt VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme sacīja, ka šis jautājums ar kolēģēm jau ir izrunāts un tagad tikai atlicis visu izrunāt ar komponistu.

“Ir jāskatās visas summas, kas ir maksātas. Mēs uzaicināsim maestro pie mums un iziesim cauri visam, kas ir noticis, kādas summas viņš ir saņēmis pagājušajā gadā, un tiksim skaidrībā ar visu,” solīja Jaunzeme.

TOP komentāri

  • Vai tad mums ir izeja?
    +7 +5 -2

    Vai tad mums ir izeja?

    Tagad VID skatīsies,kas tad tur īsti ir ar to Raimondu Paulu ! Nevar tā uzreiz atbildēt,jāskatās! Bet cilvēkam sagādāts nepatīkams pārsteigums un jau sabiedrības priekšā visos locījumos un nesmukumos pieminēts ! Un mēs ikkatrs varam būt nākošais !! Nu vai tad nav riebīgi !! Finansu ministrija nav vieta,kur spēlēt šahu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl