VID piekrīt ar starpnieka palīdzību risināt konfliktu ar sludinājumu portālu “ss.lv”

Komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piekritis starpnieka piesaistei, lai risinātu strīdu ar bloķētā portāla “ss.lv” īpašniekiem.

Pagaidām gan esot šaubas, vai vienu no pēdējo gadu skaļākajiem konfliktiem starp valsti un biznesu šādi izdosies atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar iniciatīvu noalgot starpnieku jeb mediatoru klajā nāca bloķētā domēna”ss.lv” saimnieki – uzņēmums “Internet” , kurš nevēloties ieilgušā strīda ar VID eskalāciju.

VID prasību iesniegt pilnu datubāzi par auto tirgotājiem, kuri izmanto portālu, uzņēmēji sauc par nelikumīgu. Tikmēr VID uzstāj, ka datubāze vajadzīga, lai izķertu PVN krāpniekus, kuriem portāls ir galvenās satikšanas vieta ar auto pircējiem. Tomēr nodokļu iekasētāji arī saprot, ka nevar ietekmēt uz ārvalsts domēnu pārreģistrēto virtuālo tirgošanās placi, tāpēc piekrīt pirmo reizi VID saziņā ar uzņēmumu izmantot starpnieku.

Par starpnieku izvēlēts viens no tā sauktā auditorkompāniju “lielā piecinieka”, kurš jau nākamajā nedēļā abas puses nolēmis sēdināt pie sarunu galda.

Kā akcentē starpnieki, mediācijas procesa iznākumā nav obligāti jābūt izlīgumam, taču tam jātuvina konfliktā iesaistītas puses. Cik izmaksās starpnieka pakalpojums, netiek atklāts. To atmaksāt apņēmušies portāla “ss.lv” īpašnieki, taču šāda iespēja tikšot piedāvāta arī VID.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl