Komentāri
VID jātiek galā ar pašu negodprātīgajiem darbiniekiem, norāda Straujuma
Foto: F64

Valsts ieņēmumu dienests (VID) gadu no gada mērķtiecīgi uzlabo savu darbu, bet jātiek galā ar negodprātīgiem darbiniekiem, uzskata Laimdota Straujuma.

Apmeklējot VID sanāksmi Straujuma apsveica iestādi ar veiksmīgi noslēgto 2015. gadu, kurā dienestam izdevās iekasēt krietni vairāk nodokļu nekā bija plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc datiem, arī nodokļu ieņēmumu pieauguma temps ir ātrāks par ekonomikas izaugsmi, kas ir labs rādītājs VID aktīvai darbībai,” sacīja teic Straujuma. Viņa atzinīgi novērtēja to, ka VID mērķtiecīgi strādā, lai sakārtotu ar nodokļu iekasēšanu saistītos jautājumus tajās nozarēs, kur izvairīšanās no nodokļu samaksas ir bijusi visplašākā dažādos pakalpojumu sektoros.

Ministru prezidente pievērsa uzmanību tam, ka šodienas sanāksmē tiks izvirzīti uzdevumi šim gadam, pievēršoties izaugsmes un esošo problēmu risināšanas iespējām. ”Un ir svarīgi, lai lielais VID kolektīvs, kas daudz strādā Latvijas labā, tiktu galā ar tiem darbiniekiem, kas bieži vien met ēnu uz visas institūcijas darbu un godaprātu,” novēlēja L. Straujuma.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl