Komentāri
VID jātiek galā ar pašu negodprātīgajiem darbiniekiem, norāda Straujuma
Foto: F64

Valsts ieņēmumu dienests (VID) gadu no gada mērķtiecīgi uzlabo savu darbu, bet jātiek galā ar negodprātīgiem darbiniekiem, uzskata Laimdota Straujuma.

Apmeklējot VID sanāksmi Straujuma apsveica iestādi ar veiksmīgi noslēgto 2015. gadu, kurā dienestam izdevās iekasēt krietni vairāk nodokļu nekā bija plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc datiem, arī nodokļu ieņēmumu pieauguma temps ir ātrāks par ekonomikas izaugsmi, kas ir labs rādītājs VID aktīvai darbībai,” sacīja teic Straujuma. Viņa atzinīgi novērtēja to, ka VID mērķtiecīgi strādā, lai sakārtotu ar nodokļu iekasēšanu saistītos jautājumus tajās nozarēs, kur izvairīšanās no nodokļu samaksas ir bijusi visplašākā dažādos pakalpojumu sektoros.

Ministru prezidente pievērsa uzmanību tam, ka šodienas sanāksmē tiks izvirzīti uzdevumi šim gadam, pievēršoties izaugsmes un esošo problēmu risināšanas iespējām. ”Un ir svarīgi, lai lielais VID kolektīvs, kas daudz strādā Latvijas labā, tiktu galā ar tiem darbiniekiem, kas bieži vien met ēnu uz visas institūcijas darbu un godaprātu,” novēlēja L. Straujuma.

Lasi vēl