VID ģenerāldirektore Cīrule negrasās atkāpties “ss.lv” skandāla dēļ

Komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule joprojām bauda finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas uzticību.

Portāla “ss.lv” slēgšanu Reizniece-Ozola vērtē kā būtisku elementu cīņā ar ēnu ekonomiku, savukārt politiskos spēkus, kas aicina Cīruli atlaist, viņa drīzāk mudina nākt klajā ar piedāvājumiem vēl efektīvākai ekonomikas pelēkās zonas izskaušanai. Pret Cīruli nav iebildumu arī uzņēmēju organizācijām. Tikmēr “ss.lv” paziņojuši, ka meklēs veidus, kā izlīgt ar VID.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sludinājumu portāla “ss.lv” slēgšana izraisījusi ažiotāžu arī politiskajās aprindās. VID lēmuma samērību apšauba divas tā saucamās jaunās partijas – “Latvijas attīstībai” un Jaunā konservatīvā partija -, no kurām pēdējā pat pieprasījusi VID ģenerāldirektori atbrīvot no amata.

Jaunās konservatīvās partijas līdera Jāņa Bordāna skatījumā, lai lemtu par portāla slēgšanu, bijis nepieciešams tiesas lēmums. Savukārt pati Cīrule, komentējot viņai veltītos pārmetumus, akcentē, – tie viņai nav pārsteigums. Portāla “ss.lv” skandāla dēļ demisionēt Cīrule netaisās.

Finanšu ministre šobrīd ir atvaļinājumā un “ss.lv” skandālam sola pieslēgties nākamajā nedēļā, kad tiksies gan ar portāla pārstāvjiem, gan VID. Atbrīvot Cīruli gan viņai nodoma nav. Iebildumu pret Cīrules darbu nav arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai (LTRK).

Tikmēr sludinājumu portāla “ss.lv” pārstāvji trešdien, 9. augustā, pieņēmuši lēmumu meklēt konflikta risinājumu. Mediācijas procesā ar VID plānots iesaistīt starptautisku auditorfirmu. Portāla mērķis esot turpināt strādāt Latvijā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl