VID ģenerāldirektora konkursa komisija lūdz pagarināt kandidātu izvērtēšanas termiņu

Komentāri

Komisija, kas vērtē VID ģenerāldirektora amata kandidātus, finanšu ministrei lūgusi pagarināt termiņu, līdz kuram jāpaziņo konkursa gala rezultāti. Pēc tam, kad savu kandidatūru atsauca Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss, konkursā palikuši 3 pretendenti.

Skaidrībai par to, kurš kļūs par jauno Valsts ieņēmumu dienesta vadītāju, bija jābūt šonedēļ, tomēr komisija iepriekš noteiktajā termiņā tomēr nav paspējusi iekļauties. Tagad tā sola skaidrību viest līdz 1. novembrim – visticamāk, nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkursa trešajā kārtā palikuši vairs tikai 3 kandidāti, jo vakar viens no konkursantiem – Kristaps Klauss savu pieteikumu atsauca. Konkursa komisija pārējo pretendentu vārdus neatklāj, tikmēr medijos nopludinātā informācija liecina, ka cīņā par VID vadītāja amatu palikuši: Ilze Cīrule, Andris Ņikitins un Kaspars Rumba, no kuriem par reālākajiem kandidātiem tiek uzskatīti pēdējie divi.

Kaspars Rumba – šobrīd ir nodokļu plānošanas speciālists auditorfirmā Deloitte Latvia. Viņš nešaubās nedz par savu kompetenci, nedz reputāciju.

Savukārt Andris Ņikitins šobrīd ir augstā amatā Latvijas Bankā, savulaik bijis Rīgas miesnieka valdes priekšsēdētājs, strādājis arī vairākās komercbankās.

Andrim Ņikitinam saistībā ar VID ir lieli plāni – tostarp uzlabot pašas iestādes darbu, lai atvieglotu dzīvi nodokļu maksātājiem. Otra prioritāte ir ēnu ekonomikas apkarošana, vienlaikus palīdzot godīgajiem uzņēmējiem.

Tas, kurš no kandidātiem galu galā tiks virzīts par VID vadītāju, būs jāizlemj finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai. Viņas lēmums vēl būs jāatbalsta valdībai un Saeimai.

Jāpiebilst, ka jaunajam VID vadītājam mēnešalga būs 4000 eiro uz papīra. 52 gadus vecais Andris Ņikitins gan atzīst, ka šobrīd bankā pelna vairāk.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl