Komentāri
VID anulējis alkohola tirdzniecības licenci Kaņepes Kultūras centram
Foto: LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) anulējis alkohola tirdzniecības licenci populārajam Kaņepes Kultūras centram, liecina centra paziņojums vietnē Facebook. VID alkohola tirdzniecības licenci Kaņepes Kultūras centram atņēmis sākot ar 23.aprīli.

Paziņojumā teikts, ka VID licenci anulējis neskatoties uz to, ka pret Kaņepes Kultūras centru sāktās lietas izskatīšana bija paredzēta novembrī. Kā norādīts paziņojumā, “pagājušā gada laikā Kaņepes Kultūras centra darbinieki divas reizes ir kļūdījušies un pārdevuši alkoholu nepilngadīgām, 17 gadus vecām personām,” lai gan veikta skrupuloza dokumentu pārbaude gan bārā, gan pie ieejas lielākajos pasākumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienu reizi pircējs bija gara auguma puisis ar bārdu, kurš izskatījās pēc trīsdesmitgadnieka, otrreiz tā bijusi izskatīga meitene, kura acīmredzot savaldzinājusi bārmeni,” teikts ierakstā Facebook.

Kā teikts paziņojumā, nepilngadīgi “aģenti” centru pēdējā mēneša laikā apmeklējuši septiņas reizes, tomēr tā kā centru katru mēnesi apmeklējot no 15 000 līdz 20 000 apmeklētāju, tad “cilvēciskas kļūdas faktors ir vērā ņemams”.

Centrs gan prognozē, ka alkohola tirdzniecības licences anulēšana neaizēnos viņu gaidāmās dzimšanas dienas svinības un Kaņepes Kultūras centra festivāls notiks kā paredzēts, tomēr, iespējams, lai kompensētu pasākuma izmaksas, tiks lūgta “simboliska” ieejas maksa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl