”Viasat” pasākuma ”Mīļumvakars” ietvaros piecām skolām tiks sniegts dāvinājums talantu attīstībai

0 Komentāru
”Viasat” pasākuma ”Mīļumvakars” ietvaros piecām skolām tiks sniegts dāvinājums talantu attīstībai

Jau otro gadu pēc kārtas norisinājās sirsnīgais pasākums ”Mīļumvakars”, kurā ”Viasat” un tā darbinieki dāvāja līdzekļus piecām Latvijas skolām. Uzņēmuma darbinieki uzstājās ar mākslinieciskiem priekšnesumiem, kurus vērtēja paši darbinieki un žūrija, iegūstot finansējumu inventāra un mācību līdzekļu iegādei talantu izraudzītajām piecām Latvijas izglītības iestādēm – kopsummā 2302 eiro apmērā.

Jauns gads ir jāsāk ar labiem darbiem, un arī šogad televīzijas satura nodrošinātājs Latvijā ”Viasat” īsteno vienu no savas sociālās atbildības mērķiem – attīstīt un atbalstīt jaunos talantus jau skolas gaitās. Uzņēmuma darbiniekiem talantu pasākums un kopīgais dāvinājums skolām jau ir kļuvis par tradīciju un gaidītu ”Viasat” saliedēšanās pasākumu. Visa iepriekšējā gada laikā kolēģi gatavojās un izraudzījās talantus pašu vidū, kuriem ar savu priekšnesumu tagad bija jāpārstāv sev sirdij tuvā mācību iestāde. Šogad atbalsts tiks sniegts Rīgas 94. vidusskolai, Balvu novada Stacijas pamatskolai, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolai, Cēsu Jaunajai skolai un Blīdenes pamatskolai.

”Pasākums ”Mīļumvakars” jau ir skaista un sirsnīga tradīcija, kas ir ne tikai svētki mums pašiem, bet arī iespēja pateikt ”Paldies!” un sniegt atbalstu piecām Latvijas mācību iestādēm. Atbildīgi, erudīti un aktīvi darbinieki ir katras organizācijas veiksmes un panākumu stūrakmens. Tieši skolā jaunieši iepazīst savus talantus, gūst pirmās zināšanas un intereses, kas noderēs turpmākajā dzīvē un karjerā. Mēs priecājamies par iespēju īstenot bērnu sen lolotu projektu vai vēlmi, iegādājoties inventāru mācībām vai talantu attīstībai. Lai labais vairo labo,” uzsver Valentina Marhileviča, ”Viasat” vadītāja Latvijā.

Foto

”Viasat” katrai izvēlētajai skolai piešķīra papildu naudas balvu, kā arī pasākuma laikā ikkatram viesim un ”Viasat” darbiniekam bija iespēja piedalīties līdzekļu dāvinājumā. Pasākumu vadīja un talantus iedrošināja Juris Šteinbergs, ”Bez Tabu” raidījuma vadītājs, savukārt uzstāšanos vērtēja ”Mīļumvakara” žūrija: Valentina Marhileviča, ”Viasat” vadītāja Latvijā; LNT raidījuma ”900 sekundes” ziņu moderatore un žurnāliste Kristīne Garklāva un Jānis Romanovskis, radio ”Star FM” DJ un TV seja.

Pieci ”Viasat” talanti, viņu izvēlētās mācību iestādes un iegūtais finansiālais atbalsts, par ko katra skola iegādāsies kādus līdzekļus talantu attīstīšanai:

  • Dairis Selderiņs pārstāvēja Rīgas 94. vidusskolu, repojot paša sacerētu repa dziesmu ”Viasat”; tika savākti 236 eiro.
  • Guntis Nordmanis pārstāvēja Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu ar pašsacerētu dzejoli – ”Mīļā”; tika savākti 697 eiro.
  • Edgars Kučiks pārstāvēja Balvu novada Stacijas pamatskolu un uzstājās ar savu grupu ”Fools on Parade”; tika savākti 550 eiro.
  • Eduardo Balaševs – Samarskis pārstāvēja Cēsu Jauno skolu, dziedot dziesmu no grupas ”Musiqq” repertuāra – ”Silta sirds”; tika savākti 332 eiro.
  • Rūdolfs Baumanis pārstāvēja Brocēnu novada Blīdenes pamatskolu un uzstājās ar savu grupu ”Rusted Wheel”; tika savākti 487 eiro.

Tuvākajā mēnesī ”Viasat” darbinieki dosies uz pārstāvētajām skolām, lai kopīgi nogādātu dāvinājumu bērniem. Katras mācību iestādes pārstāvji paši izraudzīsies un izlems, kāds inventārs vai mācību apguves līdzekļi tai visvairāk ir nepieciešami, lai attīstītu un veicinātu audzēkņu talantus un prasmes.

0 Komentāru