Vētras laikā vakar uz trim automašīnām uzkrituši koki

Komentāri

Visspēcīgāk vētra svētdienas vakarā un naktī uz pirmdienu skārusi Kurzemes piekrasti. Kopumā svētdienas vakarā bez elektrības palikušas 600-700 mājsaimniecības, bet glābēji saņēmuši septiņus izsaukumus.

Vētra Kurzemes pusē radīja postījumus arī Sadales tīkla elektropārvades līnijās – to radīja lauzti koki un koku zari uz elektrolīnijām. Ap plkst. 18.00 elektrības nebija aptuveni 700 mājsaimniecībām Kuldīgas un Liepājas apkaimē, vēlāk – elektroapgāde tika ietekmēta apmēram 600 cilvēkiem valsts centrālajā daļā. Līdz plkst. 12.00 bojājumi tika novērsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt VUGD saņēma vien septiņus izsaukumus. Parasti vētrās VUGD saņem ap simts izsaukumiem. VUGD bija jāsteidzas palīgā cilvēkiem, uz kuru automašīnām uzkrituši koki.

Video!

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl