Vētras laikā Pāvilostā sērfotāji dodas ”ķert viļņus”

39 komentāri
Vētras laikā Pāvilostā sērfotāji dodas ”ķert viļņus”
Foto: Alberts Dinters, TV3

Izmantojot izdevību, kad vietām vēja ātrums sasniedz un pat pārsniedz 30 metru sekundē spēku, ”ķert viļņus” devušies vismaz trīs sērfotāji, novēroja Alberts Dinters, TV3.

Sērfa dēli sameklējis kāds asu izjūtu cienītājs arī Liepājas pusē, portālam Skaties.lv ziņo aculiecinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sērfošana šādos apstākļos ir droša, ir pārliecināts krastā satiktais sērfotāju atbalstītājs. Viņš norāda, ka, atšķirībā no kaitborda, kur spēcīgās vēja brāzmas pūķi jeb tā dēvēto kaitu ar visu kaitbordistu var iepūst jūrā, sērfošanā šāds risks nepastāvot.

Skaties foto no Pāvilostas, kur cilvēki ar sērfa dēļiem dodas ķert vilņus:

Alberts Dinters, Bez Tabu:

Kopumā Pāvilostā un Jūrkalnē sajūtu ziņā vētra ir vēl izteiktāka nekā Liepājā, kur meteorologi ziņoja par 31 metra sekundē stiprām vēja brāzmām. Tāpat, piemēram, Jūrkalnē jūras krastā pulcējušies diezgan daudz cilvēku, kas vēro stihiju, fotografē, filmē un vienkārši bauda šo parādību.

Skaties arī video!

Tāpat pie jūras pamatīgi līgojas priedes.

Īpaša glābšanas dienestu un policijas rosība vētras laikā pagaidām nav manīta. Tiesa gan, Liepājā pie Ziemeļu mola garām patrulēja Valsts policija, savukārt Pāvilostā – pašvaldības policija.

Jūrkalnē ūdens līmenis ir krietni palielinājies līdz stāvkrasta augšējai malai.

Savukārt ceļa posmā no Jūrkalnes līdz Užavai redzami daudzi krituši koki. Tiesa gan, nav zināms, vai šie koki ir nogāzti nesen vai arī nokrituši kādā no iepriekšējām vētrām.

TOP komentāri

  • E
  • tv tārps
    0 0 0

    tv tārps

    Skatījos raidījumu par Itāliju. Tur pludmalē tāda shēma.. ja izkārts ir sarkanais karogs (tipa vētra utt), tad peldēties iet protams tu vari, lai gan tas ir bīstami, bet glābējiem nav pienākums tevi glābt!!! Tātad pats uz savu risku. Šis man lieti atgādināja to negadījumu ar kaitotāju un pēc tam lielo brēku, ka glābēji nav izdarījuši visu iespējamo. Žēl, ka lv tā nav.. tas pats būtu attiecināms arī uz zemledus makšķerniekiem - vecīt, ja nesaproti, ka vari ielūzt - nu tad ej pats uz savu risku.
  • M

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl