Komentāri
Vētras dēļ bez elektrības palikušas 38 000 mājsaimniecību
Foto: LETA

Saistībā ar stipro vēju, kas no Kurzemes uz Vidzemi šķērso Latviju, šorīt valstī elektroapgāde traucēta aptuveni 38 000 mājsaimniecību.

Par to paziņojusi par enerģētikas nozari atbildīgā ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Attiecīgi pēdējās pusotras stundas laikā to mājsaimniecību skaits, kurām traucēta elektroapgāde, ir gandrīz dubultojies, jo plkst.7 elektroapgāde bija traucēta apmēram 20 000 mājsaimniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā iepriekš informēja AS Sadales tīkls komunikācijas direktore Renāte Meļķe, vislielākais neplānoto atslēgumu skaits šorīt fiksēts Kurzemē. Ar elektroapgādi visbēdīgākā situācija ir Aizputes, Priekules, Kuldīgas un Liepājas novados. Bez elektrības palikušas arī mājsaimniecības Zemgalē – Jelgavas, Dobeles un Bauskas novados. Savukārt, ataustot rītam, problemātiska situācija veidojas arī Vidzemē, Limbažu pusē.

Kā norādīja Meļķe, Sadales tīkls jau laicīgi sekoja meteoroloģisko laika apstākļu prognozēm un bija gatavojies novērst vētras radītos elektroapgādes traucējumus. Kā tviterī raksta Reizniece-Ozola, patlaban ar vētras radītajiem postījumiem cīnās 418 Sadales tīkla brigādes 1070 cilvēku sastāvā.

Laika ziņas

Lasi vēl