Komentāri
Vētras dēļ bez elektrības palikušas 38 000 mājsaimniecību
Lustra Melngalvju namā. (Foto: LETA)

Saistībā ar stipro vēju, kas no Kurzemes uz Vidzemi šķērso Latviju, šorīt valstī elektroapgāde traucēta aptuveni 38 000 mājsaimniecību.

Par to paziņojusi par enerģētikas nozari atbildīgā ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Attiecīgi pēdējās pusotras stundas laikā to mājsaimniecību skaits, kurām traucēta elektroapgāde, ir gandrīz dubultojies, jo plkst.7 elektroapgāde bija traucēta apmēram 20 000 mājsaimniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā iepriekš informēja AS Sadales tīkls komunikācijas direktore Renāte Meļķe, vislielākais neplānoto atslēgumu skaits šorīt fiksēts Kurzemē. Ar elektroapgādi visbēdīgākā situācija ir Aizputes, Priekules, Kuldīgas un Liepājas novados. Bez elektrības palikušas arī mājsaimniecības Zemgalē – Jelgavas, Dobeles un Bauskas novados. Savukārt, ataustot rītam, problemātiska situācija veidojas arī Vidzemē, Limbažu pusē.

Kā norādīja Meļķe, Sadales tīkls jau laicīgi sekoja meteoroloģisko laika apstākļu prognozēm un bija gatavojies novērst vētras radītos elektroapgādes traucējumus. Kā tviterī raksta Reizniece-Ozola, patlaban ar vētras radītajiem postījumiem cīnās 418 Sadales tīkla brigādes 1070 cilvēku sastāvā.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl