Komentāri
Vētra uz laiku bez elektrības atstājusi CSDD Talsu filiāli
(Foto: LETA)

Vētras radīto postījumu dēļ šorīt nestrādāja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Talsu filiāle, liecina CSDD paziņojums mikroblogošanas vietnē Twitter.

CSDD informēja, ka Talsos nestrādā tehniskā apskate – vējš aizpūtis internetu un elektrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr pēc neilga laika CSDD tviterī ziņoja, ka Talsos tehniskās apskates stacija atsākusi darbu un vējš to vairs netraucē.

Saistībā ar stipro vēju, kas no Kurzemes uz Vidzemi šķērso Latviju, šorīt plkst.8 elektroapgāde bija traucēta aptuveni 38 000 saimniecību. Šorīt lielākie elektroapgādes traucējumi ir Limbažu novadā, kur elektroapgāde traucēta 4797 klientiem. Savukārt Saulkrastu novadā elektroapgāde traucēta 2922 klientiem, Kuldīgas novadā – 2757 klientiem, Talsu novadā – 2606 klientiem, Rojas novadā – 2193 klientiem, Salacgrīvas novadā – 2126 klientiem, Jelgavas novadā – 1694 klientiem, Ķekavas novadā – 1484 klientiem, Ropažu novadā – 1358 klientiem, Ventspils novadā – 1216 klientiem, Engures novadā – 1082 klientiem, bet Vecumnieku novadā – 1026 klientiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl