Komentāri

Sašauts vai sakosts – šādu jautājumu uzdod veterinārārsti, jo pie viņiem klīnikā nonācis suns ar aizdomīgām traumām.

Piektdienas pēcpusdienā kāda sieviete šosejas malā pie Saulkalnes pamanīja zemē gulošu pūdeli neapskaužamā stāvoklī. Suns bija guvis smagas traumas. Sieviete parūpējās par dzīvnieka nogādāšanu Rīgā, Beinerta klīnikā, kur mediķi uzreiz sāka suni apskatīt. Šķita, ka dzīvnieks ir sašauts, – brūcēs viņa kaklā atradās sīki metāliski priekšmeti. Vēlāk, veicot operāciju, mediķi savu viedokli gan mainīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, mediķi pieļauj, ka baltais pūdelis piedzīvojis kāda cita dzīvnieka uzbrukumu, un tā guvis brūces kaklā, savukārt kniede kaut kādā veidā no siksnas iedzīta miesā. Taču tikpat labi iespējams, ka bijis šāviens, tas jāpēta ekspertiem. Pēc operācijas prognozes ir pozitīvas – stāvoklis ir vidēji smags, taču stabils.

Foto:

Suns nav jauns – viņam ir desmit vai vairāk gadu, nekoptas, iekaisušas acis, taču viņš ir labi barots, tāpēc, iespējams, ka viņam kaut kur Saulkalnes tuvumā ir saimnieks, kurš suņuku meklē. Saimnieks var sazināties ar Beinerta klīniku pa tālruni: 67 288 539.

Vai arī ar patversmi Ulubele, kam jau ir informācija par šo dzīvnieku. Tāpat ziņas aicināti sniegt arī tie, kuri zina, kas ar suni patiesībā notika. Ja vecais saimnieks neatradīsies, tiks meklēts jauns. Nav noslēpums, ka jaunie saimnieki nereti mēdz būt labāki par vecajiem.

Uzzini vairāk:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl