Komentāri
Vēsturisks notikums – pirmo reizi Latvijā ierodas Ķīnas premjers Li Kecjans

Uz Centrālās un Austrumeiropas valstu un Ķīnas samitu Rīgā ieradies arī Ķīnas Ministru prezidents Li Kecjans. Šī ir pirmā oficiālā Ķīnas premjerministra vizīte Latvijā, un ar viņu šodien tiksies valsts augstākās amatpersonas

Rīta pusē notiek svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa, bet pēc tam Ķīnas premjers tiksies ar Ministru prezidentu Māri Kučinski un valdības ministriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikšanās laikā iecerēts pārrunāt abu valstu sadarbību ekonomikas, zinātnes un kultūras jomā, plānota arī vairāku līgumu parakstīšana, tostarp par sadarbību Zīda ceļa iniciatīvā. Savukārt pēcpusdienā Ķīnas Ministru prezidentam plānotas tikšanās ar Valsts prezidentu un Saeimas priekšsēdētāju.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl