Komentāri
Vēsturiski kadri! Rīgas skati un cilvēku ikdiena vairākos gadu desmitos
Rīgas panorāma - 1970. gads. (Jānis Valters Ezeriņš / f64)

Eiropas Komisijas finansētajā portālā “EUscreen” publicēti vairāki video materiāli, kuros redzami dažādi vēsturiski kultūras, sporta, politikas un citi sabiedrībai aktuāli notikumi.

Tostarp portāla apmeklētājiem pieejams unikāls video, kurā redzama Rīgas ikdiena 1929. gadā. Vairāk nekā 12 minūšu garajā video iespējams redzēt, kā tolaik izskatījusies Rīga un tās iedzīvotāju ikdiena. Vēsturisko kadrus ar Daugavu, Vecrīgas ielām, Melngalvju namu un citiem skatiem iemūžinājis kāds zviedrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplūkot video portālā “EUscreen” ikvienam piedāvā Kungliga bibliotēka Zviedrijā. Unikālos kadrus un vēsturiskos mirkļus iespējams aplūkot šeit.

“EUscreen” ir Eiropas Komisijas finansēts portāls, kas piedāvā aplūkot tūkstošiem audiovizuālos materiālus ar vēsturiskiem mirkļiem Eiropas Savienības valstīs. Tostarp atrodamas dažādu TV pārraides un video materiāli, kas vēsta par kultūras, politikas un ekonomikas notikumiem, kas risinājušies 20. un 21. gadsimtā.

Gadiem ejot, Rīga visnotaļ piedzīvojusi dažādas pārmaiņas.

Ielūkojoties foto aģentūras “f64” arhīvā, Skaties.lv apkopojis un piedāvā arī dažus vēsturiskus foto ieskatus galvaspilsētas un tās iedzīvotāju ikdienā!

 

 

 

 

 

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl