Komentāri

“Zinājām, ka tā padomju būda ātri vien sabruks. Mums virs galvas no “kukuruzņikiem” meta ziedus,” – šī ir tikai daļa no atmiņu stāstiem par 1989. gada 23. augustu – dienu, kad tūkstošiem cilvēku vienojās Baltijas ceļā. Latvijā Baltijas ceļa dalībnieki jau trešdien, 2. augustā, aizsāka vēsturiskā notikuma atceres pasākumu virkni. 

Lai sagādātu pārsteigumu Latvijas kaimiņiem to simtgadē, uz Igaunijas, Lietuvas un Somijas galvaspilsētām no Rīgas svinīgā “Baltijas ceļā” sūtīs trīs milzu kūkas. To iemūžinās video, kas pārtaps digitālā apsveikumā Latvijas kaimiņu tautām viņu valstu simtgadē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl