Komentāri

Lai arī ziņas par latviešu imigrantu paveiktiem noziegumiem Lielbritānijā parādās regulāri un piesaista lielu mediju un sabiedrības uzmanību, tās neataino patieso situāciju un ”problēma tā nav”, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

Pēdējā laikā Lielbritānijas sabiedrību satricināja ziņas par pusaudzes Alises Grosas nāvi – šiem notikumiem sekoja līdzi visi Apvienotās Karalistes iedzīvotāji, sacīja Latvijas vēstnieks, uzsverot, ka šie ir atsevišķi gadījumi, kuriem tiek piešķirta sevišķa nozīme. Atgādināsim, ka galvenais aizdomās turamais šajā noziegumā ir latvietis Arnis Zaļkalns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada statistikas dati liecina, ka Lielbritānijā aizturēto latviešu skaits ir sarucis par ceturto daļu. Tāpat jau patlaban Latvijas un Lielbritānijas policijas sadarbību var vērtēt kā labu, un ”cerams, ka nākamgad tā būs vēl labāka”, sacīja A. Teikmanis. Viņš skaidroja, ka no nākamā gada Latvijas vēstniecībā Londonā varētu atrasties kāds Latvijas policijas sakaru virsnieks vai Iekšlietu ministrijas pārstāvis.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl