Komentāri

Veselības aprūpe lēnām dreifē no valsts apmaksātas uz privāto veselības sistēmu – pie tāda secinājuma nonācis premjerministrs Māris Kučinskis, kurš šodien piedalījās Latvijas Zemnieku savienības ikgadējā kongresā.

Šis politiskais spēks ietilpst Zaļo un zemnieku savienībā, kas patlaban vada valdību. Lauksaimniecības universitātē Jelgavā bija pulcējušies vairāk nekā 300delegātu. Premjers savā runā pauda redzējumu par vairākām valdības prioritātēm, tostarp veselības aprūpi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kongresā tika runāts arī par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, kas notiks nākamā gada vasarā, iezīmējot arī vēlmi saimniekot visā valstī.  Politiķi skaidri norādīja, ka ir jāizmanto situācija, kad Zaļo un zemnieku savienība ir kļuvusi par galveno varas partiju. Tas ļaujot cerēt uz ievērojamu vietu skaitu ne tikai reģionos, bet arī galvaspilsētā, kur ZZS patlaban nav pārstāvēta, un tieši nonākšana Rīgas domē būšot viens no lielākajiem izaicinājumiem.

Brigmanis Zaļo un zemnieku savienību nosauca par šobrīd lielāko un ietekmīgāko politisko organizāciju valstī. Tikmēr citi partijas biedri norādīja, ka mērķu sasniegšanai būs nepieciešams atmest sīkus aizvainojumus un privātās ambīcijas.

Foto:

Video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl