Veselības nozare ir gatava streikot

Komentāri

Veselības nozare gatava cīnīties par savām tiesībām streikā, atklāja Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris.

“Budžetā var atrast papildu līdzekļus – to ir pierādījusi vēsture. Šodien tiks pieņemts lēmums, ko darīt nākamgad – gadījumā, ja politiķi veselības aprūpes budžetu pieņems pretēji veselā saprāta diktētiem nosacījumiem. Viens variants varētu būt tāds, ka mēs tomēr rīkojam streiku, kaut arī mēs nevaram aizslēgt slimnīcas tāpat, kā varētu aizslēgt, piemēram, veikalu vai skolu,” sacīja V. Keris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris:

Slimnīcas strādās nepārtraukti, bet tajā pašā laikā streiks nozīmē to, ka neapmierinātība nozares profesionāļos ir sasniegusi galējo robežu.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl