Veselības ministrs Belēvičs “nejauši aizmirst” deklarēt miljonu, ko aizdevis dēlam

3 komentāri

Veselības ministram draud administratīvais sods. Valsts ieņēmumu dienests prasa Saeimas atļauju sodīt veselības ministru un deputātu Gunti Belēviču par viena miljona eiro darījuma nedeklarēšanu.

Belēvičs skaidro, ka, pirmo reizi mūžā pildot amatpersonas deklarāciju, aizmirsis norādīt miljona aizdevumu dēlam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas tika izdarīts ģimenes locekļu starpā, un jautājums, kā es varēju atcerēties visu iepriekšējo un citus darījumus? Tāpēc, ka tie bija starp mani kā fizisku personu un juridiskām personām. Juridiskās personas ved grāmatvedību, un visus tos darījumus es norādīju. Šo es tiešām aizmirsu,” taisnojas veselības ministrs.

Belēvičs sacīja, ka ir gatavs samaksāt sodu – 350 eiro. Taču, pirms viņš to var izdarīt, Saeimai ir jālemj par deputāta izdošanu sodīšanai. Jāpiebilst, ka šī Belēvičam nav vienīgā administratīvā lieta, kurā viņam draud sods. Saeima joprojām nav pieņēmusi lēmumu, vai izdot viņu administratīvai sodīšanai pēc KNAB pārbaudes saistībā ar iespējamo interešu konfliktu.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl