3 komentāri

Veselības aprūpē patlaban ir neefektīva naudas tērēšana un konkurenci kropļojoša situācija – nauda “pazūd”, bet Veselības ministrija (VM) uz to nereaģē, tā intervijā raidījumā “900 sekundes” pauda Konkurences padomes (KP) vadītāja Skaidrīte Ābrama.

“Veselības ministrija joprojām, atvainojiet, grābstās par atsevišķām detaļām, bet nozarei kopumā nekāda nopietna uzmanība netiek pievērsta. Būtu pēdējais laiks veikt revīziju,” sacīja Ābrama.

Situāciju ar neefektīvo naudas tērēšanu nozarē KP vadītāja salīdzināja šādi – “ja es saņemu aizvien lielāku algu, bet es to tērēju neefektīvi, vienmēr sūdzēšos, ka pietrūkst naudas.”

Veselības aprūpes problēmas un zemās mediķu algas jau labu brīdi nemainīgi ir valdības dienaskārtībā. Pirms pusgada KP vērsās Veselības ministrijā ar saviem secinājumiem par to, ka nauda netiek tērēta efektīvi, tomēr šo mēnešu laikā nekāda atbilde vai rīcība no ministrijas nav sagaidīta.

Video!

TOP komentāri

 • Kaspars
 • Kaspars
  0 0 0

  Kaspars

  Čakšu ar steigu jāatlaiž ! Vakar paskatoties raidujumu "Tieša runa" Čakša tik smaida, bet nesaprot situācijas nopietnību, pašai alga neidomājami liela, bet ārstiem, māsiņām, vecmātēm pamet pārpalikušās kapeikas, vienkārši nožēlojami no politiķu puses, viņi nekādā mērā nav ieinteresēti, lai tiktu paceltas algas pietiekami augstu. politiķi vienkārši turpina spēlēties ar cilivēku veselību un dzīvību, cik ilgi tas vēl tā turipnāsies ? Ja nekas nemainīsies uz labo pusi, politiķi nesāks domāt nopietni, tad drīz vien veselības nozare sabruks, jau tagad turās pašā mata galā !
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Kā var neefektīvi strādāt vecmāte-dzimstot vienam bērnam, nenoķert otru?Smiekligi.Mums viss notiek no otra gala,priekšniecība-ministri, tiem pakļautie augstie ierēdņi kā izcili saņem algu pielikumus nepārtraukti gadu no gada, ierindas darbinieki gaida un gaida.Dzirdēju kādā raidījumā komentāru, kur potenciāls ierēdnis pieprasa cik tur tūkstošus algā, ja ne, tad neiet,tātad maksā.Ierēdņi mums neaizvietojami, bet ārstus, vecmātes, māsas, skolotājus jau var aizvietot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl