Veselības ministrija atgādina: Lieldienas jāsvin mājās, ciemošanās ir aizliegta

Tuvojas brīvdienas, un cilvēki interesējas, vai var satikt radus un draugus, tāpēc Veselības ministrija atgādina: vīrusam nav brīvdienu – šobrīd ir aizliegti jebkādi privāti pasākumi, ja tajos piedalās tie, kuri nedzīvo kopā.

Atpakaļ uz rakstu

32 komentāri

 • Gatis Poskus

  Gatis Poskus

  Kad tas idiotisms beigsies yn cilveki naks pie Prata .
 • Laura Vēze

  Laura Vēze

  Dēļ tādiem, kas neievēro likumu arī tiek pagarināts ārkārtas stāvoklis 🤦🏻‍♀️ Paši sev rok bedri! Vai tiešām ir tik grūti pasēdēt mēnesi mājās? Iepirkties internetā? Ja vajag svaigu gaisu, pastaigāt pa tuvējo kvartālu 🤷🏻‍♀️ Neviens neprasa no jums mūžību!
 • Monta Zaķe

  Monta Zaķe

  Hmm, kad zvanīju policijai, lai pasūdzēros par personu, kura vazājas apkārt man atbildēja, ka nav aizliegta ciemošanās un iešana ārpus mājas. Uz jautājumu vai es ar 4 bērniem varu apciemot vecākus Rīgā atbilde bija jā protams, nekas tāds nav aizliegts. Nu kam, lai tic?
 • Ramona Keizare

  Ramona Keizare

  Mums ir ārkārtas situācijā?johaidi kurā vietā!kamēr es sēdēšu 4sienas ieslēgušies parejie ceps gaļu un staigās pa dabas takām!pilni veikali ar cilvēkiem, parki, ielas!kad būs viss ciet tad arī sapratis pagaidām visiem ka joks!
 • Ilze Grīsle
 • Ilona Pužule

  Ilona Pužule

  Ja jūs redzētu kādas sekas tas vīruss ir radījis UK.. Kā par pagājušo diennakti ir miruši ap 900 cilvēki.. Kā tuvinieki cieš. Jums laikam daudziem kas uz to raugās kā uz neko.. Kā mediķi visā pasaulē ir nomocījušies. 😒 Ja jums nav žēl sevis tad pažēlojiet savus mīļos, tos kas cīnās par cilvēku dzīvībām. Pat ārstiem kas noraugās un kad nespēj vairs palīdzēt kā vīruss atņem neskaitāmās dzīvības,ir trauma.. Tas vīruss neizzudīs mēnešiem ilgi, jo tādi kā daži te un pasaulē komentētāji ar saviem vieglprātīgajiem uzskatiem to tik dara kā pastiprina vīrusa izplatību.. Ko tad pukstat ka viss ir aizliegts. Tad reiz izdariet kā vajag lai tas murgs ātrāk beigtos👍🙄
  • Aigars Kļavs

   Aigars Kļavs

   Ilona Pužule jums ir kāds uk mediķis pazīstams? Ziniet kā to statistiku ceļ? Man ir zināms pāris, kas tur strādā un stāstīja kā tiek norakstīti uz to slimību mirušie. Kaut kas līdzīgs kā Latvijā🤔
  • Alona Ošuroka
 • Vilars Lagzdins

  Vilars Lagzdins

  Ministri ejiet uzlieciet maskas un ejiet koriti pasēdēt tualetē. Tā ir vieta kur tas maskas derēs. Citur nu nez, varbūt vēl kaķiem suņiem vāverēm. Kāpēc jātērē EK dota nauda.Masku iepirkumu līmenis bezjedzigais sit augstu vilni. Jūs domājat ka cilvēki visu laiku būs debili? Domāju nē. Ja nu vienīgi ja tāds ir no dzimšanas. Bet nu likums jāpilda ko tie ministeri saņem no EK un dod mums. Āmen.
 • Jēkabs Valpēteris

  Jēkabs Valpēteris

  Ciemoties nevar , bet klīst pa veikaliem varam..Depo veikalos kāds ir rindas redzējis ?!?
 • Daiga Stekjane

  Daiga Stekjane

  Valsts atņem man nepieciešamo veselības aprūpi, bet arī ģimenes atbalstu. Paldies! 💢
 • Jurec Jurec Inžektors

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!