1 komentārs

Asas diskusijas šodien izvērtās lauksaimnieku un veselības ministres tikšanās reizē. Reģionu iedzīvotāji pauda savu sāpi par nepieejamajiem ārstu pakalpojumiem, savukārt ministrei atlika vien piekrist – situācija patiešām ir dramatiska, un to var atrisināt tikai un vienīgi ar papildu finansējuma plūsmu.

Uz tikšanos Zemkopības ministrijas telpās veselības ministre ieradās ar diviem palīgiem. Viņai pretī – vesela rinda dusmīgu lauku cilvēku. Ierēdņi sākumā mēģināja sīki paskaidrot veselības finansējuma modeli, kas ir gana sarežģīts, taču šī saruna ātri atdūrās pret laucinieku vienkāršību un atklātību.
Paradoksāli, bet rindu jautājums ar katru gadu kļūst tikai akūtāks, kamēr iedzīvotāju skaits mazinās, tātad arī pacientu kļūst mazāk.

Parādiet man to muļķi, kurš strādās par trim eiro; tā ministre raksturo ārstu attieksmi, kas vilina valsts pakalpojumu vietā pacientiem izvēlēties apmeklēt viņu privātprakses.

Sēdē izskanēja arī reāli piemēri, kāda ir attieksme, apmeklējot valsts apmaksātu onkologu.

Veselības finansējumam naudu rast nākotnē sola valsts augstākās amatpersonas.

Tikmēr iedzīvotājiem jācer, ka veselība nepasliktināsies, vai arī jākrāj nauda nebaltām dienām, lai pie ārsta nepieciešamības dēļ varētu vērsties bez kavēšanās.

Video

TOP komentāri

  • Gunta Griniņa
    0 0 0

    Gunta Griniņa

    Kā tā var runāt ministre,tas nozīmē,ka viņa atbalsta maksas medicīnu,tad tā arī vajag pateikt,mīļie pensionāri un maznodrošinātie,ja jums nav nauda mirstiet,ārsti nav jums domāti,bet bagātajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl