Komentāri

Veselības inspekcijā ieilgst ekspertīžu veikšana, un tam par iemeslu ir novājināts ārstu resurss, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Veselības inspekcijas (VI) vadītāja Indra Dreika.

Indra Dreika
VI vadītāja

Ir ārkārtīgi novājināts tieši ārstu resurss. Tas atspoguļojas tajā, ka mēs nespējam laikus veikt ekspertīzes. Ekspertīzes ieilgst, ir novēlotas. Attiecīgi tā reakcija, kontrole un uzraudzība nevar notikt tik laicīgi. Un arī iedzīvotāji nevar saņemt šo pakalpojumu tādā kvalitātē, kādu mēs to varētu nodrošināt. Tādēļ ir nepieciešams stiprināt ārstu korpusu, piesaistīt ārstus un aktīvāk strādāt profesionālajām asociācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus viņa informēja, ka pirmajās trijās darba nedēļās, kopš stājusies Veselības inspekcijas vadītājas amatā, viņa iepazinusi inspekcijas darbu. Viens no būtiskākajiem secinājumiem esot tas, ka VI ir ārkārtīgi novājināts ārstu resurss, tādēļ laikus neesot iespējams veikt ekspertīzes un nevar notikt laicīga uzraudzība.

Lai situāciju daļēji atrisinātu, katram ārstam tiekot veidota atbalsta grupa, kas palīdzētu ārstiem nenovērsties uz administratīvām jeb “birokrātiskām lietām”, bet gan koncentrēties uz ekspertīzes veikšanu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl