Komentāri

Veselības inspekcijā ieilgst ekspertīžu veikšana, un tam par iemeslu ir novājināts ārstu resurss, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Veselības inspekcijas (VI) vadītāja Indra Dreika.

Indra Dreika
VI vadītāja

Ir ārkārtīgi novājināts tieši ārstu resurss. Tas atspoguļojas tajā, ka mēs nespējam laikus veikt ekspertīzes. Ekspertīzes ieilgst, ir novēlotas. Attiecīgi tā reakcija, kontrole un uzraudzība nevar notikt tik laicīgi. Un arī iedzīvotāji nevar saņemt šo pakalpojumu tādā kvalitātē, kādu mēs to varētu nodrošināt. Tādēļ ir nepieciešams stiprināt ārstu korpusu, piesaistīt ārstus un aktīvāk strādāt profesionālajām asociācijām.

Vienlaikus viņa informēja, ka pirmajās trijās darba nedēļās, kopš stājusies Veselības inspekcijas vadītājas amatā, viņa iepazinusi inspekcijas darbu. Viens no būtiskākajiem secinājumiem esot tas, ka VI ir ārkārtīgi novājināts ārstu resurss, tādēļ laikus neesot iespējams veikt ekspertīzes un nevar notikt laicīga uzraudzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai situāciju daļēji atrisinātu, katram ārstam tiekot veidota atbalsta grupa, kas palīdzētu ārstiem nenovērsties uz administratīvām jeb “birokrātiskām lietām”, bet gan koncentrēties uz ekspertīzes veikšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl