Komentāri

Veselības aprūpes pakalpojumu apmaksāšanu jauniešiem varētu saglabāt arī pēc 18 gadiem – šādu iespēju pieļāvis veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Patlaban veselības aprūpes pakalpojumus valstī saņem iedzīvotāji līdz 18 gadiem. Intervijā LNT rīta raidījumam 900 sekundes ministrs, atbildot uz šo jautājumu, sākotnēji ironizēja ar jautājumu: vai jūs gribat, lai vecums tiek pagarināts līdz 18,5 gadiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr vēlāk ministrs atzina, ka šādu iespēju varētu izvērtēt, taču norādīja, ka kaut kur robežu tomēr ir nepieciešams novilkt.

Belēvičs sprieda, ka, nosakot veselības aprūpes pakalpojumu apmaksu līdz vidējās izglītības iegūšanai, tas varētu nozīmēt, ka pakalpojumi jāapmaksā jauniešiem līdz 20, 21 vai vairāk gadiem.

Video: intervija ar Gunti Belēviču

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl