Komentāri
Veselības aprūpes pieejamība Latvijā ir zemākā ES; ko domā iedzīvotāji?
FOTO: LETA

Veselības aprūpes pieejamība Latvijā ir zemākā Eiropas Savienībā (ES), tā secināts jaunākajā Eiropas Komisijas (EK) pārskatā.

Kā iedzīvotāji vērtē veselības aprūpi valstī, un cik daudzi tic, ka Veselības ministrija šobrīd spēs viest tajā pozitīvas pārmaiņas?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūgti novērtēt savu apmierinātību ar pašreizējo Latvijas veselības aprūpes sistēmu 10 punktu skalā iedzīvotāji tai likuši vidēji 4,1 punktu.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) snieguši 14% iedzīvotāju. 5 un 6 punktus veselības aprūpes sistēmai devuši 28% iedzīvotāju.

Tikmēr 55% aptaujāto to novērtējuši ar 4 punktiem un zemāk. 3% iedzīvotāju nav snieguši vērtējumu savai apmierinātībai ar Latvijas veselības aprūpes sistēmu.

Tikmēr piektā daļa (20%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Veselības ministrijas šobrīd veiktās darbības kopumā viesīs pozitīvas pārmaiņas Latvijas veselības aprūpē.

Puse (53%) aptaujāto ir noskaņoti pesimistiski un tam netic. Bet ceturtā daļa (27%) iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl