Veselības aprūpē nauda netiek izmantota efektīvi, atzīst KP vadītāja

Komentāri

Veselības aprūpē nauda tiek izmantota neefektīvi, tāpēc nepieciešams visas nozares audits un jāizvērtē normatīvais regulējums, kur iestrādāta virkne nejēdzību, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama.

Viņa uzskata, ka, iespējams, finansējums veselības jomai būtu pietiekams, ja tiktu novērstas daudzās pretrunas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kvotas Latvijas veselības sistēmā ir pretrunā ar Satversmi, atzīst tiesībsargs

Kvotas veselības aprūpes sistēmā ir antikonstitucionālas un nenodrošina to veselības aprūpi Latvijas iedzīvotājiem, kādai būtu jābūt gan, ņemot vērā starptautiskas saistības, gan Satversmes tiesībām, šādi jau iepriekš, februāra sākumā, raidījumam 900 sekundes atzina tiesībsargs Juris Jansons.

Tāpat viņš piekrita sabiedrībā izskanējušam apgalvojumam, ka kopumā 20 gadu laikā Latvijas veselības aprūpes sistēma ir ”novesta līdz kliņķim”.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl