7 komentāri

Pēc neveiksmēm ar balsošanas kastu aizvēršanu Rīgas Vēlēšanu komisija iegādāšoties vieglāk lietojamas kastes.

Tā šodien LNT raidījumā ”900 sekundes” sacīja Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars, piebilstot, ka vecās kastes tikšot atdotas lauku iecirkņiem, kuru darbinieki saistībā ar savu pieredzi esot labāk iepraktizējušies lietot šīs kastes.

Pašvaldību vēlēšanās Rīgā problēmas sagādāja mazo balsošanas kastu aizvēršana, kad pēc to aizplombēšanas to mala pacēlās uz augšu.

Arnis Cimdars

Arnis Cimdars
CVK priekšsēdētājs

Ja mēs skatāmies Rīgas neveiksmi ar urnu plombēšanu, tad es zinu, ka Rīgas Vēlēšanu komisija kopā ar pašvaldību plāno iegādāties citas kastes, kas ir vienkāršākas. Tad es ar prieku saņemšu atpakaļ šobrīd lietotās, lai iedotu laukos, kur tādas problēmas nebija.

Cimdars arī pastāstīja, ka Centrālā vēlēšanu komisija mainīšot balsstiesīgo saraksta veidošanas principus, lai neatkārtotos šajās vēlēšanās pieredzētie gadījumi, kad vēlētājs nevar nobalsot, jo viņa vietā jau parakstījies kāds cits.

TOP komentāri

 • Tija
  +1 +1 0

  Tija

  Jāsāk ar CVK priekšsēdētāja nomaiņu! Nav normāli, ka vairāku (5 gb?) aizpildīto biļetenu skaita nesakritību ar izsniegto biļetenu skaitu, šis kungs uzskata par cilvēcisku kļūdu!
 • Nauris Grinbergs
 • Gustavs Rācenājs
  0 0 0

  Gustavs Rācenājs

  Un, lūdzu, beidz lasīt latvijas medijus (propagandu).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl