Vērtē LMT un “Lattelecom” nākotni: auditori iesaka apvienot abus uzņēmumus

2 komentāri

Eksperti iesaka Latvijas valstij apvienot “Lattelecom” ar “Latvijas mobilo telefonu” un saglabāt kontroli šajā uzņēmumā.

Valdība šodien aiz slēgtām durvīm nepilnas stundas laikā izskatīja auditorkompānijas KPMG sagatavoto pētījumu ar astoņiem scenārijiem par to, ko darīt ar telekomunikācijas milžiem “Lattelecom” un “Latvijas mobilo telefonu”. Līdz šim Latvijas valstij un Zviedrijas “Telia Company” piederošie uzņēmumi attīstījušies labi, – to abu vērtība ir gandrīz miljards eiro.

Tomēr, lai arī nākotnē nodrošinātu strauju izaugsmi, auditori iesaka vairs nesaglabāt pašreizējo situāciju, pēc valdības sēdes atzina ekonomikas ministrs.

Arvils Ašeradens

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

KPMG piedāvā Latvijas valstij apvienot abus uzņēmumus.Un izveidot tādu noteiktā veidā, teiksim, tādu tehnoloģiskās izaugsmes čempionu.

Ekonomikas un Satiksmes ministrijai līdz 5. oktobrim jāsagatavo ziņojums, kurā tiks definēta ministriju pozīcija, lai tad valdība var pieņemt galējo lēmumu.

TOP komentāri

 • Sokrats
  0 0 0

  Sokrats

  Izaugsmi kam? Īpašnieku peļņai? Ko no tā iegūs Latvijas iedzīvotāji? Valsts saņems lielākus nodokļu maksājumus? Bet cik par to visu maksās Latvijas iedzīvotāji?
 • Māris Dzenītis
  0 0 0

  Māris Dzenītis

  nekādā gadījumā,par maz mūsu nelietderīgā valsts visu pārdevusi,prāta vispār Saeimā nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl