Komentāri

Labi rezultāti angļu, bet slikti – latviešu valodas centralizētajos eksāmenos, – par tādu tendenci galvaspilsētas atsevišķās mikrorajonu skolās satraukusies Rīgas domes opozīcija.

Pēc skandāla, kad atklājās atsevišķu Rīgas vidusskolu skolēnu zemais sekmju līmenis, vērtēt pašvaldības paveikto, lai uzlabotu izglītības kvalitāti, šodien Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē bija lūgusi opozīcija. Atbildīgās komitejas sēde sākās ar Izglītības departamenta vadības sagatavotu prezentāciju, kas mēģināja apgāzt Izglītības ministrijas pētnieku secinājumu – vairākās vidusskolās, kas atrodas Rīgas mikrorajonos – nav iespējams iegūt kvalitatīvas zināšanas, tādēļ šīs izglītības iestādes būtu jāreformē. Savukārt opozīcijas deputāti norādīja arī uz citu tendenci – jaunieši atsevišķās skolās spēj iemācīties angļu, bet ne latviešu valodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk par diskusijām domē un pētnieku prognozēm, kas sagaidāms, ja pašvaldība nereaģēs uz viņu secinājumiem, LNT Ziņu sižetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl