Vērmanes dārzā valda sirsnība! “Labestības dienas” rīkotāji sagādā jauku pārsteigumu rīdziniekiem un pilsētas viesiem

Pievienot komentāru
Vērmanes dārzā valda sirsnība! “Labestības dienas” rīkotāji sagādā jauku pārsteigumu rīdziniekiem un pilsētas viesiem
Foto: Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

Piektdienas, 18. maija, pievakarē rīdziniekus un pilsētas viesus Vērmanes dārzā sagaidīja pārsteigums – negaidīts Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķu priekšnesums.

Improvizētais koncerts norisinājās LNT akcijas “Labestības dienas” ietvaros, lai darba nedēļas noslēgumā iepriecinātu pilsētniekus un ar mūzikas skaņām atgādinātu, – kopā mēs varam mainīt bērnu un viņu ģimeņu dzīves. Koncertu sniedza Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi Kaspars Majors, Artūrs Bērziņš, Raivis Magurs, Lauris Zvejnieks, Ernests Mediņš.

Par iespēju pārsteigt rīdziniekus “Labestības dienas” rīkotāji saka lielu paldies Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim un “Rīgas mežiem”.

Šogad LNT un sadarbības partneru – “Rimi” un Bērnu slimnīcas fonda – sirsnīgajā akcijā līdzcilvēkus aicinām ziedot akcijas vēstnešiem – Agnijai, Robertam, Veronikai, brāļiem Kristoferam un Emīlam, – un vēl 14 bērniem visā Latvijā, kuriem nepieciešamais atbalsts nav valsts apmaksāts.

Summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

No 21. maija nedēļas garumā ikvienam būs iespējams sekot līdzi notikumiem zvanu centrā. Tajā ziedotājus uzklausīs sabiedrībā zināmi un iemīļoti cilvēki – uz zvaniem atbildēs Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, dziedātāja Olga Rajecka, volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, basketbolists Kristaps Janičenoks un citi. Notiekošo regulāros pieslēgumos būs iespējams vērot portālā Skaties.lv, kā arī kanālā LNT ik dienu plkst. 17.58 un plkst. 21.10.

Atgādinām, ka līdz pat 27. maijam norisinās radio “Star FM” aktivitāte “Paldies Tev, ka ziedoji!”. Tās ietvaros ētera personības saka paldies tiem, kuri ziedojot norādījuši, ka vēlas, lai viņiem tiktu izteikta publiska pateicība. Arī Tu vari paspēt noziedot un dzirdēt “paldies” par labi padarītu darbu!

Dodies uz “Skaties.lv/labestibasdiena“, ziedo un atstāj nepieciešamo informāciju.

Video – “Labestības dienas” rīkotāji sagādā jauku pārsteigumu Vērmanes dārza apmeklētājiem

Arī šogad notiks tradicionālais “Labestības dienas” koncerts, kurā populāri skatuves mākslinieki atgādinās, ka ikviens no mums var palīdzēt mainīt kāda bērna un viņa ģimenes dzīvi. Koncerts norisināsies svētdien, 27. maijā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, un tiešraidē to ikviens varēs vērot kanālā LNT plkst. 21.05.

Ziedo “Rimi” un “Supernetto” veikalos, “www.bsf.lv”, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 euro).

Pērn “Labestības dienā” saziedoti līdzekļi 105 813,05 eiro apmērā, tādējādi nodrošinot palīdzību 33 bērniem visā Latvijā.