Vērmanes dārzā notiek svinības gaidāmajā Tēva dienā

Komentāri

Lai gan oficiāli Tēvu dienu atzīmēs rīt, jau šodien daudzviet Latvijā notika svinīgi un jautri pasākumi. Rīgā Vērmanes dārzā norisinājās ēvu dienai veltīts festivāls. Rīkotāji aktivitātes bija veidojuši tā, lai notiekošais patiktu ikvienam, neatkarīgi no vecuma. Notiekošais Vērmanes dārzā izraisīja lielu ģimeņu interesi. 

Apmeklētāji var piedalīties sportiskās aktivitātēs, vērot teātri, dziedāt, iesaistīties radošas darbnīcās. Visapkārt valda jautrība. Svētku turpinājumā Vērmanes dārzā notika orientēšanās sacensības, brīvdabas izrāde, kā arī tētu un bērnu lāzerkaujas, lielu interesi izraisīja ķīmiski eksperimenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt tur satiktie tēti uzsvēra, ka Tēvu diena ir vajadzīga kā svinama diena.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl