Komentāri
Ventspils dome nāk klajā ar slēdzienu par traģēdiju peldbaseinā – plānots veikt vairākus uzlabojumus
Baseina telpās iecerēts arī uzstādīt novērošanas kameras, kā arī tiks aizliegts aizvērt žalūzijas un balkona durvis, lai nodrošinātu iespēju vecākiem redzēt savus bērnus. (Ekrānšāviņš/ TV3 Ziņas)

Trešdien, 11. oktobrī, Ventspils dome nākusi klajā ar savu slēdzienu par pagājušās nedēļas traģēdiju bērnu peldbaseinā.

Pašvaldības izveidotā komisija uz sēdi sanāca otrdien, taču medijiem paziņojumu par lemto izsūtīja trešdien, komentāru sniedzot tikai rakstiskā formā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ventspils dome “met akmeni” Izglītības ministrijas lauciņā. Proti, ministrija tiek aicināta novērst situāciju, ka nepastāv kopēja valstiska regulējuma par to, kā jāorganizē peldēšanas apmācība bērniem. Komisija rosina arī Ventspils Olimpiskā centra vadībai atstādināt treneri, kurš bija klāt traģēdijas brīdī. Viņš no darba jau gan aizgājis pats.

Tāpat baseina telpās iecerēts arī uzstādīt novērošanas kameras, kā arī tiks aizliegts aizvērt žalūzijas un balkona durvis, lai nodrošinātu iespēju vecākiem redzēt savus bērnus. Tāpat iecerēts uzstādīt dažādas barjeras, kā arī likt peldēšanas nodarbībās būt klāt vismaz diviem profesionāliem darbiniekiem – trenerim un glābējam.

Zem jautājuma zīmes esot arī Olimpiskā centra vadības tālāka atrašanās amatos. Jāpiebilst, ka citi situācijas vērtētāji – Izglītības kvalitātes dienests – atzinis, ka Olimpiskajam sporta centram nav bijusi licence bērnu peldēšanas nodarbību organizēšanai, tāpēc tur nedrīkstēja bērnus mācīt peldēt.

Jau vēstīts, ka trešdien, 4. oktobrī, mazajā Ventspils peldbaseinā peldēšanas apmācības nodarbības laikā noticis traģisks negadījums, kurā gājis bojā zēns.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl