Veloceliņa asfaltu lej aukstumā blakus būvgružiem

Komentāri

Būvgruži un citi atkritumi, kā arī asfalta liešana pat tad, kad gaisa temperatūra nokrītas zem nulles atzīmes – tādu ainu raidījums Bez tabu novēroja veloceliņa būvniecības vietā starp Vecākiem un Vecmīlgrāvi.

Par būvgružiem un atkritumiem raidījumam pavēstīja kaislīgs velobraucējs Jānis Vaišļa, kurš norāda, ka gadījumā, ja riteņbraucējs nobrauktu no veloceliņa, tad būvgružu kaudzēs varētu iedzīvoties pamatīgās traumās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Domes satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere gan norāda, ka informācija ir nepatiesa, jo visi būvgruži pirms būvniecības darbiem esot sastumti malā, lai netraucētu būvniecības procesu.

Iesaistoties Bez tabu tika konstatēts, ka būvgružu kaudze ir aizvākta, tomēr ir vēl kāds ”bet”. Šī veloceliņa izbūve tika daudzināta vairāk nekā piecus gadus, bet tikai šoruden – laikā, kad termometra stabiņš ir turējies zem nulles atzīmes, ir uzsākti reāli būvniecības darbi, kas varētu atstāt iespaidu uz seguma kvalitāti.

Ilze Dišlera gan taisnojoties norāda, ka, lai izbūvētu veloceliņu, nepieciešams tehniskais projekts, taču tā izstrāde ir ievilkusies.

Vērtējot veloceliņu attīstību Rīgā, viņš to salīdzina ar bērnu autiņos, taču norāda, ka ar kaut ko jāsāk ir. ”Gribētos, lai sākumu sāktu profesionāļi, kur domā ar skatu uz nākotni, nevis pagātni. Nav taču grūti paprasīt reālo velosipēdistu, velokurjeru domas, kur vajag būvēt veloceliņu” uzskata Vaišļa, norādot, ka bieži vien tikai pēc veloceliņa izbūves tā būvnieki un pasūtītāji ir neizpratnē, kāpēc velosipēdisti negrib pa to braukt.

Lasi vēl