Veloceliņa asfaltu lej aukstumā blakus būvgružiem

Komentāri

Būvgruži un citi atkritumi, kā arī asfalta liešana pat tad, kad gaisa temperatūra nokrītas zem nulles atzīmes – tādu ainu raidījums Bez tabu novēroja veloceliņa būvniecības vietā starp Vecākiem un Vecmīlgrāvi.

Par būvgružiem un atkritumiem raidījumam pavēstīja kaislīgs velobraucējs Jānis Vaišļa, kurš norāda, ka gadījumā, ja riteņbraucējs nobrauktu no veloceliņa, tad būvgružu kaudzēs varētu iedzīvoties pamatīgās traumās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Domes satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere gan norāda, ka informācija ir nepatiesa, jo visi būvgruži pirms būvniecības darbiem esot sastumti malā, lai netraucētu būvniecības procesu.

Iesaistoties Bez tabu tika konstatēts, ka būvgružu kaudze ir aizvākta, tomēr ir vēl kāds ”bet”. Šī veloceliņa izbūve tika daudzināta vairāk nekā piecus gadus, bet tikai šoruden – laikā, kad termometra stabiņš ir turējies zem nulles atzīmes, ir uzsākti reāli būvniecības darbi, kas varētu atstāt iespaidu uz seguma kvalitāti.

Ilze Dišlera gan taisnojoties norāda, ka, lai izbūvētu veloceliņu, nepieciešams tehniskais projekts, taču tā izstrāde ir ievilkusies.

Vērtējot veloceliņu attīstību Rīgā, viņš to salīdzina ar bērnu autiņos, taču norāda, ka ar kaut ko jāsāk ir. ”Gribētos, lai sākumu sāktu profesionāļi, kur domā ar skatu uz nākotni, nevis pagātni. Nav taču grūti paprasīt reālo velosipēdistu, velokurjeru domas, kur vajag būvēt veloceliņu” uzskata Vaišļa, norādot, ka bieži vien tikai pēc veloceliņa izbūves tā būvnieki un pasūtītāji ir neizpratnē, kāpēc velosipēdisti negrib pa to braukt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl