“Vēlme ceļot nav apstādināma!” Pašizolācija nebiedē tūristus, nedēļas nogalē vēl divi čarterlidojumi

Sestdien no Kipras Latvijā atgriezīsies čartera lidojums ar atpūtniekiem, kuriem turpmāk būs jāievēro divu nedēļu pašizolācija. Par šādu obligātu prasību kļuva zināms tikai piektdienas vakarā. Tūrisma asociācijā akcentē, ka pasažieri par šo pavērsienu bija brīdināti. Pašizolācijas draudi ceļotājus neaptur. Zināms, ka šīs nedēļas nogalē uz siltajām zemēm dosies vēl divi pilnībā izpārdoti čarterreisi.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Agrita Kalniņa

  Agrita Kalniņa

  Varbūt tāpēc,ka vīrusi ir,bija un būs. Arī šis paliks. Vienkārši ir jāpieņem,jābeidz trīcēt,baidīties un jāsāk saprast,ka katrs sargā pats sevi...tāpat,kā ar visiem citiem vīrusiem,slimībām utt. Aizbgt nevar ,bet pakļaut savu dzīvi bailēm arī nav prāta darbs.
 • Es

  Es

  Tā vazašanās
  ir atļauta, jo tā ienes valdībai naudu. Ja robežas būt noslēgtas jau no pavasara kad pandēmija bija, tad šodien nebūt Latvijā inficēto. Tā visa ir politika. Un ja Viņķele paredzēja rudenī uzliesmojumu, tad kāpēc vasarā netika darīts vis lai rudenī uzliesmojuma nav. Tas nebūt izdevīgi. Jo vazaņķi arī no Lietuvas ievazā ja uz ko acis visur pievēra.Bet tagad gan kad ir jau ir izplatījies tad nu pieņem mērus un vamslā kā šakāļi. Teātris ar visu. Latvija Eiropai dirsu laiza, kā liks tā darīs. Citādi pie naudas netiks krēsli par ko izmaksāt algas saviem ģimenes locekļiem un kontus atvērt visas bankas. Nebūs atpūtas kompleksi uz salām kur pamukt kad dirsa degs. Gaidām tik vazaņķus no visas pasaules, jo par maz inficēto.. Vajag zināmu ciparu lai zināma summa ienāktu krēsliem kuru sadalīt savām vajadzībām. Uz iedzīvotājiem pelna, un ar to jārēķinās ka esam pakļauti izmantošanai.
 • Aga

  Aga

  Nu jā, vieniem normāli ir tikai ceļot, citu mērķu nav, bet citi tāpēc nevar normāli uz veikalu vai pie ārsta aiziet. Vai tiešām šobrīd 300-500 cilvēku izklaides ir svarīgākas par pārējo iespēju droši dzīvot?
 • Koviddisidente Sulīgā Anda

  Koviddisidente Sulīgā Anda

  Es pie ārstiem baidos iet, jo nežēlīgi suloju... Viņi padomās, ka man ir kāda zaraza, bet Andiņa sulo no mīlestības. Ar mīlestību, latvju seksa dieviete Sulīgā Anda
 • Nelda Cielena
  • Kaspars Ozols

   Kaspars Ozols

   piekrītu, nav jābaidās, bet atgriežoties Latvijā, jāievēro noteikumi, un nav jāvazājas apkārt!!!
 • Izi

  Izi

  Nu tikai ārstēšana, ja būs nepieciešama, lai tad ir viņu pašu apmaksāta. Mums nav jāmaksā par citu vieglprātīgajām izpriecām. Atkal izrādīsies, ka brauca tādā vilcienā vai autobusā jau inficēti, jo neviens nepārbauda kādi viņi atgriežas
 • Rovena Freliha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!