219 komentāri
Vēlies sava kaķa vārdu redzēt īpašā kalendārā! Ieraksti to komentārā!

Lai arī 2017. gada kalendāri un plānotāji ar kaķu vārda dienām jau ir gatavi un daudzi atraduši savus īpašniekus, nekas nav nokavēts! Tie, kuri nepaguva iesniegt savu mīluļu vārdus 2017. gada kalendāram, to var darīt 2018. gadam! Raksti sava mīluļa vārdu komentārā, un tas parādīsies aiznākamā gada kalendārā!

Portāls Skaties.lv jau rakstīja, – šā gada septembrī papīrlietu un suvenīru ražotājs “Nice Place” aicināja kaķu saimniekus iesniegt savu mīluļu vārdus īpašam kaķu kalendāram un plānotājam!  Atsaucība bija iespaidīga – no portāla Skaties.lv lasītājiem vien tika savākti aptuveni pieci simti kaķu vārdu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā lielo kaķu mīļu un saimnieku skaitu, “Nice Place” turpina “ievākt” kaķu vārdus, ar kuriem tiks papildināts 2018. gada kalendārs un plānotājs.

Turklāt neliels “bonusiņš” – iesniedzot sava mīluļa vārdu šeit pat, raksta komentāros, Tu piedalīsies arī izlozē – proti, viens no cilvēkiem saņems šā gada kaķu kalendāru un plānotāju.

Skaties FOTO – dažādie kaķi Latvijā un pasaulē!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl