Komentāri

Cilvēku vēlme dzīvot jaunā, remontētā, mājīgā un saulainā miteklī bieži vien beidzas ar to, ka veselais saprāts uz brīdi atslēdzas. Tad nu tas ir lauciņš, kurā parasti sāk saimniekot krāpnieki. LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda sniedz labu pamācību visiem tiem, kuri meklē sev jaunu dzīvesvietu un vēlas īrēt dzīvokli.

Rīgas Brasas iecirkņa likumsargi atklāj, ka pēdējo dažu dienu laikā, policijas palīdzību meklējuši vairāki cilvēki, kuri kļuvuši par krāpnieku upuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visos gadījumos, scenārijs ir pilnīgi vienāds. Meklējot iespēju īrēt dzīvokli, ļaudis interneta sludinājumu portālos uzgājuši izdevīgu piedāvājumu. Tad sekojusi saziņa ar mitekļa izīrētāju, kurš apstiprinājis, ka dzīvoklis tik tiešām ir pieejams, taču lielā pieprasījuma dēļ, lai rezervētu šo mitekli nepieciešams veikt priekšapmaksu. Tikko tā veikta, viltus saimnieks nozūd bez pēdām.

Policija aicina visus labi apdomāt, pirms veikt šādus steidzīgus pārskaitījumus. Ja meklējat mitekli, labāk tomēr no sākuma kāroto objektu apskatīt dzīvē.

Tāpat, lieti noder arī īpašumtiesības apliecinošu dokumentu pārbaude un tikai tad, kad ar izīrētāju jau noslēgts līgums, varat veikt priekšapmaksu.

Protams, arī šādas darbības jūs nepasargās no ļaundariem, taču iespēja iekrist viņu lamatās būs krietni vien mazāka.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl