Komentāri
Vēlēšanas Liepājā: visvairāk balsu iegūst Seska partija un Latvijas Reģionu apvienība
Foto: LETA

Pašvaldību vēlēšanās Liepājā visvairāk balsu ir ieguvusi esošā mēra Ulda Seska vadītā “Liepājas partija”, kā arī Latvijas Reģionu apvienība, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati.

Apkopotie rezultāti par 20 no 21 iecirkņa liecina, ka “Liepājas partiju” atbalstījuši 31,83% vēlētāju, Latvijas Reģionu apvienību – 29,43%. Tāpat domē iekļuvusi arī ”Saskaņa”, par kuru nobalsoja 18,74% vēlētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām citas partijas 5% vēlēšanu barjeru nav pārvarējušas. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās 2013.gadā par Liepājas partiju nobalsoja 37,06%, un tā ieguva septiņas vietas domē. Tālāk sekoja Reformu partija ar 30,42% vēlētāju atbalstu un piecām vietām domē, bet ”Saskaņas centrs” saņēma 16,88% atbalstu ar trīs mandātiem.

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl