Komentāri
Vēlēšanas Liepājā: visvairāk balsu iegūst Seska partija un Latvijas Reģionu apvienība
Foto: LETA

Pašvaldību vēlēšanās Liepājā visvairāk balsu ir ieguvusi esošā mēra Ulda Seska vadītā “Liepājas partija”, kā arī Latvijas Reģionu apvienība, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati.

Apkopotie rezultāti par 20 no 21 iecirkņa liecina, ka “Liepājas partiju” atbalstījuši 31,83% vēlētāju, Latvijas Reģionu apvienību – 29,43%. Tāpat domē iekļuvusi arī ”Saskaņa”, par kuru nobalsoja 18,74% vēlētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām citas partijas 5% vēlēšanu barjeru nav pārvarējušas. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās 2013.gadā par Liepājas partiju nobalsoja 37,06%, un tā ieguva septiņas vietas domē. Tālāk sekoja Reformu partija ar 30,42% vēlētāju atbalstu un piecām vietām domē, bet ”Saskaņas centrs” saņēma 16,88% atbalstu ar trīs mandātiem.

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl