Vēlēšanas – aktuāls temats Rīgas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja gadatirgū

Komentāri

Nu jau septiņas stundas Latvijā ir atvērti 950 vēlēšanu iecirkņi un iedzīvotāji var izvēlēties, kam turpmāk uzticēt savas pašvaldības vadību. Laika apstākļi lielākajā daļā Latvijas ir ļoti labvēlīgi, lai baudītu brīvdienas, taču cik aktīvi vēlētāji dodas balsot – vienā no vēlēšanu iecirkņiem Rīgā šobrīd atrodas LNT Ziņu dienesta žurnālists Aleksis Zoldners.

93. iecirknī Rīgas Ezerkrastu vidusskolā Juglā pagājušajās Rīgas domes vēlēšanās bija visaugstākā aktivitāte galvaspilsētā. Bet kā vēlēšanas šeit norit šodien?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrs apmeklētākais notikums pēc vēlēšanām Rīgā šodien ir Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja gadatirgus.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl